Serdeczne Bóg zapłać za ofiarne serce!

Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym,

albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg.

(2Kor 9,7)

Bardzo dziękujemy za hojne dary polskich serc, które zasilają stan konta bankowego naszej Polskiej Parafii w Los Angeles.

Bóg zapłać za zrozumienie, za współpracę!

Wszelkie ofiary na istnienie naszej polskiej wspólnoty parafialnej - najstarszego Kościoła Polskiego w Kalifornii, zwłaszcza na cel realizowanych przez nas projektów remontowych, możemy przesyłać na poniższe konto:

Our Lady of the Bright Mount Church

Bank of America 0021 4803 1496

Uwaga! Istnieje możliwość złożenia donacji także drogą elektroniczną, za pomocą karty płatniczej:

Dobiegają końca prace renowacyjne naszej polskiej świątyni maryjnej i jej otoczenia. Uroczystość jej rekonsekracji miała miejsce 26 kwietnia 2015 r. Aktualnie czynimy starania w urzędach miejskich o nazwanie  naszego placu kościelnego, na którym zlokalizowana jest figura św. Jana Pawła II, jego właśnie imieniem. Pragniemy, aby św. Papież, honorowy obywatel Los Angeles, zaistniał także w przestrzeni publicznej naszej metropolii. Cieszymy się, że wzniesiony przez nas papieski monument stał się istotnie czytelnym świadectwem wiary Polonii Kalifornijskiej oraz dziękczynieniem Bogu za Papieża Rodaka, który przed laty osobiście modlił się z nami przed obliczem Jasnogórskiej Królowej Polski w naszym polskim kościele, który 22. października 2015 r. wyniesiony został do godności Sanktuarium Świętego Jana Pawła II.

Jesteśmy w trakcie spłacania naszych zobowiązań finansowych za ukończone prace remontowe naszego kościelnego parkingu, a przed nami realizacja w Roku Fatimskim projektu instalacji na placu kościelnym bramy maryjnej - mataloplastyki Totus Tuus wykonanej przez polskich artystów z Pracowni Rzemiosł Artystycznych Stanisława Stopyry w naszej Ojczyźnie.

Bóg zapłać za ofiarne serce!

Na zdjęciach:

Figura św. Jana Pawła II wykonana z brązu dla naszej parafii przez artystę rzeźbiarza Zbigniewa Mikielewicza z Torunia

1091413 odwiedzin od 1 maja 2013                                           1999-2020 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms