Oto nasze usytuowanie w metropolii Los Angeles. Zapraszamy!

źródło: www.google.maps.com

Nasz adres:

Our Lady of the Bright Mount Church

Parafia Matki Bożej Jasnogórskiej

The Shrine of Saint John Paul II

Archidiecezjalne Sanktuarium Świętego Jana Pawła II

3424 West Adams Boulevard

Los Angeles, CA 90018

tel.: (323) 734 – 5249

fax: (323) 734 – 0046

e-mail: shrineJP2LA@gmail.com

Parafia rzymsko - katolicka pw. Matki Bożej Jasnogórskiej otacza opieką duszpasterską polskich emigrantów w Los Angeles, umacnia ich w wierze, podtrzymuje więzi duchowe z Ojczyzną, integruje z Kościołem lokalnym, a także pielęgnuje polskie tradycje narodowe. To rzeczywiste centrum życia religijnego, kulturalnego i społecznego Polonii Kalifornii Południowej. Nasza parafialna świątynia pełniąc w archidiecezji zaszczytną rolę Sanktuarium św. Jana Pawła II jest również otwarta na posługę pastoralną wobec pielgrzymów, którzy nie mają polskich korzeni. Duszpasterstwo w parafii od 1973r. prowadzą kapłani zakonni z Towarzystwa Chrystusowego (księża chrystusowcy).

1091384 odwiedzin od 1 maja 2013                                           1999-2020 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms